1. Senemiz KutLu OLsun Mucizem :*

Gecen Sene bugün nasiL oLduysa oLdu ve kaLbimin eLLerinde oLdugunu hissettim.. Bir baska atiyordu kaLbim senin eLLerinde, bambaska bir heycan vardi, bambaska bi huzur bi mutLuLuk.. Senin bana geLmenLe tüm benLigime bir sevgi yerLesti, gün gectikce an ve an büyüyen bir sevgi, koskocaman bir ask.. Sonsuz Ask..!


Gecen Sene bugün hissetmeye basLadi yüregim sonsuz güveni.. Sonsuza dek yanimda oLacagini ve beni hic bir an sensiz birakmayacagini daha o zaman anLamistim.. GücLendim seninLe.. Herkese herseye karsi savasabiLcek kadar gücLüyüm askin sayesinde..


Gecen Sene bugün basLadi gözLerim tüm ictenLiginLe güLmeye.. Cünkü buLmustum artik Hayatima anLam katan Mucizemi.. Benim mutLuLugum icin cabaLayan, tek bir an biLe bugüne kadar beni üzmeyen Gercegimi.. HayaL kurmasinin ne kadar harika birsey oLdugunu seninLe ögrendim.. Senin yanindayken tattigim o huzur baska hic birseyde yok inan sevgiLim.. Sen benim basima geLmis geLebiLcek oLan en mükemmeL seysin, en büyük sansimsin Ask Böcegim..


Gecen Sene bugün basLamis oLan askimiz hic bitmesin.. SonsuzLuk gibi kaL hep yüregimde Bitanem.. Her daim sen oL yanimda, sadece SEN oL yeter..! Sensiz bir tek an biLe güLmesin yüzüm..! Sen benim nefesimsin, canimdaki CAN'sin unutma bebegim.. SeninLe öyLe mutLuyumki.. KeLimeLer yetersiz kaLir anlatmaya.. Sadece mutLuyum, sana ait oLdugum icin, bana ait oLdugun icin.. Ve ebediyete kadar böyLe oLacagini biLiyorum, cünkü SÖZ'ümüz var.. Ben bu muhtesem ötesi büyüLü rüyadan hic bir zaman icin uyanmak istemiyorum..


Sana sonsuz tesekkür ediyorum SevgiLim.. Bana hayaLLerimdeki aski yasattigin icin, verdigin mutLuLuk icin, icime yerLestirmis oLdugun isigin icin, her daim tüm catLakLigima katLandigin icin (:, hersey icin tesekkürler Bebegim..


Nice sonsuz, mutLu, huzurLu, simdiki gibi ASK doLu seneLere Herseyim.. Bu senemiz birbirimizden uzak gecmis oLsada, önümüzdeki seneLerde her an yanibasinda oLmaktir tek diLegim..

Seni cok seviyorum HayaLLerimin kahramani, hayatimin anLami, mutLuLugum, günesim, Tek Gercegim..

Seni herseyden ve herkesten cok seviyorum Herseyim..!

Iyiki Benimsin.. Iyki ebediyete kadar benim oLacaksin Zaferim..!

Dünyanin EN mükemmeL Erkegine Sahibim.. Ne mutLu bana.. (:

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !